Fındıklı Mahallesi, Hancıoğlu Caddesi. Yalçın Sokak No:23 Maltepe/İSTANBUL
tr

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşımak istediğinizde dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunuyor. Öncelikle firma seçimine önem vermeniz gerekir. Çünkü nakliye hizmeti uzmanlık isteyen bir konudur. Doğru firma ile çalışmanız en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Firmamı evden eve nakliyat konusunda geliştirdiği yöntemler ile hizmet vermekte ve bunu da kurumsal olarak sürdürmektedir. Bundan dolayı sizde yararlanabilir ve en iyi hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat konusunda kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve destek alabilirsiniz. Ev taşıma konusunda geliştirdiğimiz yöntemler ile kısa sürede yeni adresinize geçiş işleminiz yapılır. Bu sırada herhangi bir eşyanıza kesinlikle zarar verilmez.

Profesyonel İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzman personel belirlediğiniz tarih ve saati içerisinde adresinizde olacaktır. Öncelikle taşınacak olan eşyalarınız incelenir. Daha sonra nasıl bir taşıma yapılacağına karar verilir. Öncelikle eşyalarınız özel bir şekilde paketlenir. Paketlemede kullanılan malzemeler kaliteli olduğundan eşyalarınıza kesinlikle zarar vermez Bundan dolayı güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Taşınacak olan eşyalar parçalara ayrılır. Yatak odası dolabız ve koltuklarınız tek tek nakliye araçlarına yüklenir. Yatak odası dolabınız parçalara ayrılır ve yeni adresinizde montajı yapılarak size teslimi yapılır. Tüm bu hizmet içeriği müşteri odaklı olarak size sunulmaktadır. Ayrıca beyaz eşyalarınızda güvenilir bir şekilde taşınmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

İstanbul evden eve nakliyat konusunda geçmişten gelen deneyim ile hizmet veren firmamız müşteri memnuniyet ilkesini önemser.

  • Tüm taşıma hizmeti alanında uzman personel tarafından yapılır.
  • Ekonomik fiyat politikası benimsenir.
  • Özel bir paketleme yapılır.
  • Nakliye araçlarımız temiz ve bakımlıdır.
  • Güler yüzlü hizmet içeriği benimsenir.
  • Aynı gün taşıma işleminiz sonuçlandırılır.
  • Sigortalı taşıma hizmeti verilir.
  • Asansörlü taşıma yapılır.

Sizde bu konuda geniş bir hizmet içeriği ile tanışmak isterseniz firmamızın sunduğu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Uzman personel taşıma süresi boyunca yanınızda yer alır ve tüm isteklerinize olumlu cevap verir. Bundan dolayı sizde tercih ederek yararlanabilirsiniz.

Sigortalı İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul evden eve nakliyat hizmetinin içeriğinde sigortalı taşıma da bulunuyor. Tüm eşyalarınız güvenilir ve sorunsuz bir şekilde taşınır.

Taşıma sırasında eşyalarınızda herhangi bir şekilde hasar durumu oluşur ise ilgili sigorta teminatı içeriğinden karşılanır. Bu sayede sorunsuz bir şekilde hizmet almanız sağlanır. Bünyemizde yer alan personel taşıma konusunda gerekli eğitim bilgisine sahiptir. Kırılabilecek olan eşyalarınız ayrı bir şekilde paketlenir ve taşıması da özel olarak yapılır. Bundan dolayı sizde tercih ederek yararlanabilirsiniz.

Nakliye Araçlarımız

Bünyemizde bulunan tüm nakliye araçlarımız temiz ve bakımlıdır. İç kısımları da özel olarak dizayn edilmiştir. Eşya taşıma sırasında kesinlikle herhangi bir zarar olmadan eşyalarınız yeni adresinize teslim edilir. Nakliye araçlarının iç kısmında yer alan özel raf sistemi taşımayı daha kolay bir hale getirmektedir. Buda sorunsuz bir şekilde yeni adresinize geçiş işlemini kolaylaştırır.

İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları firmamız tarafından ekonomik olarak belirlenmiştir. Bu konuda hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır. Ödeme kolaylığından da yararlanabilir ve bu sayede yeni adresinize huzurlu bir geçiş sağlayabilirsiniz. Fiyatlar taşınacak oda sayısı ve gidilecek yol uzunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Uzman Personel

Tüm taşıma hizmeti uzman personel tarafından verilir. Avizelerinizden perdelerinize kadar taşıma işlemi kaliteli bir şekilde yürütülür. Bundan dolayı sizde bu konuda en iyi hizmeti alabilirsiniz. Taşıma sırasında uzman personel isteklerinize olumlu cevap verir. Ayrıca beyaz eşyalarınızın montajı yeni adresinizde yapılır ve size çalışır bir şekilde teslim edilir. Bu hizmet içeriği sayesine sorunsuz bir taşınma dönemi geçirebilirsiniz. Firmamız geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile müşterilerine katkı sağlıyor. Ayrıca taşınacak olan eşyalarınızı yeni adresinizde istediğiniz odaya koyuyor ve bu sayede dekorasyona da artı bir değer katıyor. Hızlı bir şekilde eşyalarınıza ulaşarak evinizin odalarını tamamlayabilirsiniz. Sektör içerisinde lider konumda yer alan firmamız hizmetini garantili ve müşteri odaklı olarak sürdürüyor. Sizde bu konuda hizmet almak isterseniz iletişim kurarak taşınma randevusu oluşturabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: