Fındıklı Mahallesi, Hancıoğlu Caddesi. Yalçın Sokak No:23 Maltepe/İSTANBUL
tr

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat 

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti ile sektörde tercih sebebi olan nakliye firmasıyız. Firmamızın temel amacı müşteri memnuniyeti sağlamak ve taşımacılık konusunda her zaman güvenilir olduğumuzu bilmektir. Nakliye sürecinde her türlü ev eşyanızı özelliklerini ve türüne göre paketleme işleminden geçiriyoruz. Eşyalarınızı isterseniz kendiniz paketleyebilir isterseniz de firmamızın paketleme ekibinden bu hizmeti alabilirsiniz. Nakliyat firmamızın eşya toplama hizmeti de mevcuttur.

Şayet boş vaktiniz yoksa eğer dolaplarınızda yer alan tüm eşyalarınız ekibimiz tarafından özenle toplanıp paketlenir. Paketleme işlemini eşyaların ıslanmaması rüzgârdan uçmaması ya da çizilip kırılmaması için her türlü önlemi alıyoruz. Eşya nakliye ücretleri nakliyat firmamızın taşınma öncesinde göndermiş olduğu ekspertiz tarafından belirlenir. Eşyaların taşınacak olduğu şehrin uzaklığı ve eşya miktarı ücreti belirleyen etkenler arasındadır.

Şehirler Arası Ofis Taşıma 

Şehirler arası evden eve nakliyat ev ve ofis eşyalarınızın taşımacılığında güvenilir hizmet vermekte. Ofis eşyalarının hassasiyet gerektiren ve itina isteyen eşyalar olduğunun bilincindeyiz. Ofis eşyaları tamamen hassas paketleme yapılarak taşınır. Ofiste daha çok elektronik eşyalar ağırlıkta olduğundan paketleme işleme buna göre yapılır. Ofis dosyaları ve dolapları hiçbir şekilde ıslanmadan ve zarar görmeden taşınır. Ofis taşıma işlemini ofis işlerinizi aksatmadan gerçekleştiriyoruz.

Ofiste çalışma olmayan bir günde ya da sizin bizden istediğiniz günde taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Ofis eşyalarınız bir şehirden bir başka şehre güven içinde yolculuk yapar. Talebiniz halinde eşyalarınız taşındığı adreste nakliye ekibimiz tarafından paketlerinden açılarak yerlerine yerleştirilir. Böylece siz de bir an önce işinizin başına geçmiş olursunuz.

Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat 

Şehirler arası evden eve nakliyat kolay eşya ulaşımı sağlamak için son teknoloji asansörlü araçlar kullanır. Teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıklardan olan asansörlü sistem ile eşya taşıma işi artık daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Asansörlü nakliyat sisteminin kurulması için taşınma öncesinde adresinize ekibimizden bir ekspertiz gönderiyoruz. Ekspertiz hizmeti firmamızın ücretsiz olarak sunmuş olduğu bir hizmettir.

Ekspertiz eşyalarınızı ve evinizin etrafını inceledikten sonra bir karara varır. Caddenin ve sokağın asansörlü sistemin kurulmasına uygun olup olmadığı tespit edilir. Ekspertizin kararının ardından taşınma gününde her türlü güvenlik önlemi alınarak asansörlü sistem kurulur. Asansörlü araçlar işinde uzman deneyimli operatörler tarafından kullanılır.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Eşya Depolama Hizmeti 

Nakliyat firmamızın sunmuş olduğu eşya depolama hizmeti ile yaşam alanlarınız genişliyor. Evinizde yer bulamadığınız ya da sonrasında kullanmak için saklamış olduğunuz tüm eşyalarınız nakliyat firmamızın depolama alanlarında güvende. Depolama alanlarımızda isterseniz tüm evinizin eşyalarını İsterseniz size birkaç parça eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Bu alanlar her türlü yangın ve hırsızlık gibi risklere karşı güvenlik personelleri tarafından korunur. Ayrıca son sistem güvenlik kameraları ile de 7 gün 24 saat izlenmektedir. Eşya depolama alanları böcek ve haşerelere karşı düzenli olarak ilaçlanan alanlardır. Ayrıca bu alanların inşası depolamaya uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Eşyalar depolanma süreci boyunca hiçbir hava koşulundan zarar görmez. Depolama alanlarının ücretleri alanın büyüklüğüne ve eşyaların saklanacağı süreye göre değişir. Ücretler haftalık aylık ya da yıllık olarak alınır.

Eşya depolama

Eşya depolama

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Hizmeti 

Parça eşya taşıma hizmeti ekonomik olmasından dolayı son zamanların popüler hizmetleri arasında. Birkaç parça eşyanızın taşınması gerektiğinde büyük nakliye ücretleri ödemenize gerek yoktur. Bir şehirden bir şehire ya da şehir içerisinde beyaz eşyanız ya da koliniz taşınması için parça eşya hizmetinden faydalanabilirsiniz. Parça eşya taşıma hizmetinde eşyalarınızın paketlenmesini kendiniz yapabilir ya da nakliye firmasından hizmet talep edebilirsiniz. Paketlemeye kendiniz yapacaksınız paketlemede sağlam ve Kaliteli malzemeler kullanmalısınız.

Paketleme malzemeleri hava koşullarına dayanıklı olmalıdır. Bu hizmeti bizden talep ettiğiniz takdirde eşyalarınız en sağlam şekilde paketlenir.

Eşyalarınız nakliye aracına yüklendikten sonra sizin istediğiniz sürede istemiş olduğunuz adrese ulaştırılır. Parça eşya taşıma hizmeti demek aynı araç içerisinde birkaç kişiye ait olan eşyanın taşınması demektir.  Yani nakliye ücretini birkaç kişi ile paylaşmış olursunuz. Bu sayede eşyalarınızın nakliyecisi daha ekonomik bir şekilde gerçekleşmiş olur. Parça eşya taşıma hizmetinde de diğer alanlarda olduğu gibi son derece titiz hareket ediyoruz. Firmamızdan her türlü eşyanızın taşınması için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: