Fındıklı Mahallesi, Hancıoğlu Caddesi. Yalçın Sokak No:23 Maltepe/İSTANBUL
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

Firmamız Pro Nakliyat, şehir içinde olduğu gibi, şehirlerarasında da, nakliye hizmeti sunuyor. Firmamız, geniş ulaşım ağı sayesinde birçok noktaya ulaşmakta. Taşımak istediğiniz ev ya da ofis eşyalarınız bir şehirden bir başka şehre firmamız tarafından güvenle taşınır. Pro Nakliyat İstanbul evden eve nakliyat firması ekipleri, eşyalarınızı özenle paketler. Eşyaların boyutu ya da ağırlığı ne olursa olsun, koruyucu battaniye ve pat pat naylonlara sarılır. Eşyalar, yağmura ya da diğer hava koşullarına karşı korunur.

Pro Nakliyat

  • İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Nakliyat, sigortalı nakliyat hizmeti ile tüm eşyalarınızı güvence altına alır.
  • Firmamız tüm hizmetlerini, müşterilerine sigortalı taşıma hizmetini tüm detayları ile sunuyor.
  •  Sigortalı nakliyat hizmeti son derece avantajlı bir hizmet türüdür.
  • Taşınma esnasında eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü çizilme ve darbeye karşı eşyalar, güvence altına alınır.

Sigorta Kapsamında Olmayan Eşyalar

Taşınan eşyalarınız, firmamızca ücretsiz olarak sigortalanır. Ancak bazı eşyalar, sigorta kapsamına girmez. Bunlar, silah, para, ziynet eşyaları gibi eşyalardır. Bu eşyaları sözleşme ve sigorta kapsamaz. Bu gruba giren eşyalar için, nakliye işlemi öncesinde, müşterilerimizin bireysel olarak sigorta yaptırılması önerilir.

Eşyalarımı Kendim Paketlemek İstiyorum 

Ekibimiz müşterilerimizin evinde bulunan mutfak eşyaları, gardıroptaki kıyafetler gibi her türlü eşyayı özenle paketler. Ancak müşteri eşyalarını kendisi de paketlemek isteyebilir. Bireysel olarak paketlenecek olan eşyalar hava koşullarına ve dışarıdan gelecek olan her türlü hasarlara karşı özenli bir şekilde paketlenmelidir. Özellikle kırılacak eşyalar öncesinde havalı naylonlara sarılıp ardından kolilere yerleştirilmelidir. Sonrasında koliler açılmayacak şekilde sıkıca bantlanmalıdır. Tabak bardak gibi eşyaların iç içe konulmadan önce aralarına gazete ya da kâğıt gibi koruyucu konulması gerekir. Aksi takdirde eşyalar taşınma esnasında birbirlerine çarparak kırılabilir. İstanbul evden eve nakliyat şehir içi ve şehirlerarası, eşya taşıma hizmeti veriyor. Her türlü nakliye hizmeti için, firmamıza bir telefon ile ulaşmanız mümkün.

Eşya Taşıma Hakkında Merak Edilenler
Eşyalar Nasıl Paketlenir Ve Taşınır?
Pro Nakliyat ekibi tarafından eşyalarınız özenle taşınır. Eşyalar, türüne ve boyutuna göre, markalı battaniyeler ve pat pat naylonlara sarılır. Gerekirse karton kutulara yerleştirilir. Profesyonel ekibimiz, mobilyaların sökülmesi ve yeniden kurulması konusunda da bilgi sahibidir. Mobilyalarınız, söküldükten sonra, çizilmelere karşı, kaliteli battaniyelere sarılır. Taşıma ekibi eşyalarınızı özenle taşıma aracına yerleştirilir.

Ayrıca evinizde ya da ofisinizde bulunan her türlü elektronik eşyanızı ekibimize güvenle teslim edebilirsiniz. Elektronik eşyalar, boyutu ne olursa olsun, havalı naylonlara sarılır. Gerekirse kolilere de yerleştirilir. Eşyalar, türüne ve boyutlarına uygun şekilde araçlara yerleştirilir. Ayrıca eşya paketlemesi, hava koşulları da göz önünde bulundurularak yapılır. Böylece eşyalar, dış etkenlere karşı korunmuş olur.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Nedir?

Eski yıllarda, binalara eşya çıkarıp indirme işi, insan gücü ile yapılırdı. Taşınma sırasında, bir evde kullanılan bütün eşyalar taşınacağı için, bu son derece zahmetli bir iş. Buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı gibi eşyalar, büyük hacimli ağır eşyalardır. İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Nakliyat, asansörlü taşıma hizmeti ile, zamandan tasarruf sağlar.

Bu eşyaların taşınmasını kolaylaştırmak için geliştirilen asansörlü vinçler, binanın dış yüzeyinden, istenilen katın pencere ya da balkonuna ulaşır. Böylece eşyalar hasar görmeden pratik bir şekilde taşınır. Pro Nakliyat firmasından, bir telefon ile nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Günümüzde, yüksek binaların sayısı eskiye göre oldukça fazla. Üstelik bu binalar, eski yıllardaki binalara göre, kat sayısı olarak da fazla. Yüksek binalar, hem ev, hem de ofis olarak kullanılıyor. Bazen, 30 ya da 40 katlı bir bina otel olarak karşımıza çıkabiliyor.

Bu yüksek binalara, eşyaların çıkarılması ya da indirilmesi, elbette bina merdivenleri ya da bina asansörü kullanarak mümkün değildir. Bu kesinlikle çok yorucu ve son derece zahmetlidir. Yüksek binalara eşya çıkarmak için, günümüzde, asansör sistemli araçlar geliştirilmiştir. İstanbul evden eve nakliyat asansör sistemi ile eşya taşıma hizmeti sunuyor.

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Hizmeti
Pro nakliyat firması, şehir içinde, taşınmak istediğiniz nokta neresi olursa olsun, eşyalarınızın nakliyesi için hizmet sunmakta. Firmamız çalışanları, şehrin her noktasına, eşyalarınızı güvenle taşır. Taşımak istediğiniz ev ya da ofis eşyalarınızın nakliyesi için, firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli. Çalışanlarımız, eşyanın çokluğuna göre, kişi sayısı belirleyerek adresinize ulaşır.

Tablolar, vazolar gibi hassas eşyalar, itina ile sarılır, paketlenir. Mutfak eşyalarınız, tek tek kolilere yerleştirilir. Hiçbir eşyanız, hasar almadan, taşıma aracına özenle yerleştirilir. Taşınma sırasında, eşyalarınız boyutlarına ve türüne göre istiflenir. Böylece, aracın hareketi esnasında, eşyalar zarar görmez. Pro nakliyat, eşyalarınızın nakliyesi için sizlere bir telefon kadar yakındır.

Evden Eve Nakliyat

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Üsküdar Nakliyat Datça Nakliyat Kalkan Nakliyat Söke Nakliyat Kuşadası Nakliyat Edirne Nakliyat Fethiye Nakliyat Marmaris Nakliyat Tekirdağ Nakliyat Kırklareli Nakliyat İzmit Nakliyat Bolu Nakliyat Sakarya Nakliyat Eskişehir Nakliyat Isparta Nakliyat Antalya Nakliyat Afyon Nakliyat Uşak Nakliyat Çanakkale Nakliyat Muğla Nakliyat Aydin Nakliyat Denizli Nakliyat Manisa Nakliyat Balıkesir Nakliyat Yalova Nakliyat Bursa Nakliyat Eşya Depolama Beyoğlu Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Silivri Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Tarabya Nakliyat Maslak Nakliyat Gaziantep Nakliyat Ofis Taşıma Pro Nakliyat Kurtköy Nakliyat Göktürk Nakliyat Asansörlü Nakliyat Eşya Depolama Pendik Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şile Nakliyat Adalar Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat İzmir Nakliyat Bodrum Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Gebze Nakliyat Gaziosmanpaşa Nakliyat İstanbul Parça Nakliyat Çatalca Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Villa Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Ümraniye Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat İstinye Nakliyat Esenler Nakliyat Eyüp Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Ataşehir Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataköy Nakliyat Kadıköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Tuzla Nakliyat Başakşehir Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Şişli Nakliyat Sarıyer Nakliyat Beykoz Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat fiyatları şehirler arası nakliyat fiyatları