Fındıklı Mahallesi, Hancıoğlu Caddesi. Yalçın Sokak No:23 Maltepe/İSTANBUL
tr

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Eşyalarımı kırılmadan güvenle taşımak için neler yapıyorsunuz?
İstanbul evden eve nakliyat firması olarak, taşımak istediğiniz ev eşyalarınızı en güvenli şekilde, bir noktadan diğer noktaya taşıma hizmeti sunuyoruz. Ev eşyalarınızın taşınması işini, ekibimize güvenle teslim edebilirsiniz. Pro Nakliyat ekibi, tüm eşyalarınızı taşırken, eşyaların başına gelebilecek sorunlar için, itina ile önlem alır. Mekanda bulunan her türlü eşya, bilgisayar ya da diğer elektronik eşyalar, koruyucu battaniyelere sarılır.
Taşınma esnasında eşyalarımız nasıl paketleniyor ve korunuyor?
Eşyalarınız kolilere yerleştirilir. Firmamız çalışanları, ofis mobilyalarınızı da itina ile taşır. Mobilyalarınız, her türlü, çizilme ve darbeye karşı, korunaklı bir şekilde taşıma aracına yerleştirilir. Mobilyalarınızın kurulumu da, nakliye ekibimiz tarafından yapılır. Firmamız, her türlü nakliye hizmeti için, sizlere bir telefon kadar yakındır.
Evden eve nakliyat fiyatlarınız uygun mudur?
Uygun evden eve nakliyat fiyatları ile uygun ve profesyonel hizmet sunarak siz değerli müşterilerimize keyifli bir taşınma olanağı sağlıyoruz. Günümüz koşullarında evden eve taşıma işlemleri çok daha tercih edilen bir hizmet haline gelmiştir. Kişilerin değer verdikleri eşyalarının farklı bir konuma taşınması sırasında, problemsiz ve güvenli şekilde nakliye edilmesi çok önemli bir konudur. Böyle önemli bir konuda gerçekleşebilecek olumsuz durumlar, hizmet alan kişiler için gereğince kötü bir durum olur.
Pro Nakliyat firması olarak profesyonel hizmetler mi sunuyorsunuz?
Taşınacak olan malzemelerin ambalajlanması ve sorunsuz teslim edilmesi, eşyaların zamanında ulaşması gibi durumlar mutlaka bir plan ve proje dâhilinde yapılmalıdır. Bu alanda nakliyat hizmetini veren firmaların profesyonel olması çok önemlidir. Bu konuda ekonomik evden eve nakliyat fiyatları uygunluğu ve kaliteli hizmeti ile her zaman yanınızdayız.
Ev taşıma işlemlerinden önce ekspertiz yapıyor musunuz?
Nakliye sektöründe, taşıma işlemine başlamadan önce bir ekspertizin gelerek eşya belirleme ve fiyatı doğrultusunda bir rapor hazırlaması gereklidir. Yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile uygun fiyat, hızlı ve güvenli hizmet ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.
Eşyalarımızın başka bir eve taşınması sürecinde bizim yapmamız gereken şeyler nelerdir?
Kişiler, eşyalarını taşıma üzere hizmet almadan önce bir plan yapmalıdırlar. Eşyaların ne zaman taşınacağı ya da hangi gün taşınması ve zamanını belirlemeleri gerekir. Bazen eşya taşıma işlemleri gideceği yer veya eşyaların fazla olması durumundan dolayı uzun zaman alabilir. İlk önce taşınacak olan eşyaların listesinin yapılması, değerli bir eşya veya malzemenin olması durumunda nakliye şirketine bunun bildirilmesi gibi konular, kişilerin nakliye hizmeti almadan önce yapmaları gereken işlerdir.
Sözleşmeli olarak mı ev taşıma işini yapıyorsunuz?
Sözleşme hizmeti yapmayan firmaların hiç bir duruma garanti veremeyecekleri için bu konuda kişilerin çok dikkatli olması gerekir. Pro Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.
Sorunsuz bir evden eve nakliye süreci nasıl işliyor?
Nakliyat işlemlerinde bir sorun çıkmaması için her zaman mutlaka kaliteli ve profesyonel firmalardan destek almak gerekir. Kaliteli firmalar nakliye işlemine başlamadan önce eve ekspertiz gönderir. Bu işlemden sonra nakliyat sözleşmesi yapılarak, ücretin belirlenmesi, eşyaların taşınacağı aracın belirtilmesi, herhangi bir sorun olduğunda nasıl bir yol çizildiği gibi konuları ele alan bir sözleşme yapılır. Bu konuda kişiler için büyük kolaylık sağlayan firmaların profesyonel olması çok önemlidir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Üsküdar Nakliyat Datça Nakliyat Kalkan Nakliyat Söke Nakliyat Kuşadası Nakliyat Edirne Nakliyat Fethiye Nakliyat Marmaris Nakliyat Tekirdağ Nakliyat Kırklareli Nakliyat İzmit Nakliyat Bolu Nakliyat Sakarya Nakliyat Eskişehir Nakliyat Isparta Nakliyat Antalya Nakliyat Afyon Nakliyat Uşak Nakliyat Çanakkale Nakliyat Muğla Nakliyat Aydin Nakliyat Denizli Nakliyat Manisa Nakliyat Balıkesir Nakliyat Yalova Nakliyat Bursa Nakliyat Eşya Depolama Beyoğlu Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Silivri Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Tarabya Nakliyat Maslak Nakliyat Gaziantep Nakliyat Ofis Taşıma Pro Nakliyat Kurtköy Nakliyat Göktürk Nakliyat Asansörlü Nakliyat Eşya Depolama Pendik Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şile Nakliyat Adalar Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat İzmir Nakliyat Bodrum Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Gebze Nakliyat Gaziosmanpaşa Nakliyat İstanbul Parça Nakliyat Çatalca Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Villa Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Ümraniye Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat İstinye Nakliyat Esenler Nakliyat Eyüp Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Ataşehir Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataköy Nakliyat Kadıköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Tuzla Nakliyat Başakşehir Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Şişli Nakliyat Sarıyer Nakliyat Beykoz Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat fiyatları şehirler arası nakliyat fiyatları