Fındıklı Mahallesi, Hancıoğlu Caddesi. Yalçın Sokak No:23 Maltepe/İSTANBUL
tr
Eşya Depolama

Eşya depolama işlemi teknik bilgi, geniş depo alanı ve tecrübeli personel gerektirir. Firmamız uzman personel kadrosu ve donanımlı depoları sayesinde müşterilerine her zaman mükemmel hizmet sunar. Müşterilerimizin eşyalarına kendi eşyalarımıza gösterdiğimiz özeni gösterdiğimiz için her zaman titiz davranıyoruz. Evden eve nakliyat firmaları bu hizmeti verebilir. Ancak başlı başına farklı ve teknik bilgi gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle detaylı araştırma yapmadan karar vermenizi tavsiye etmiyoruz.

Depolarımızın içini eşya depolamaya uygun  şekilde tasarlıyoruz. Parça eşya, mobilya, beyaz eşya ve değerli diğer eşyalarınızı da depoluyoruz. Müşterilerimiz işlem öncesi gelip depolarımızı ziyaret edebilirler. Firma olarak müşterilerimize tavsiyemiz hangi firma ile anlaşırsanız anlaşın mutlaka depo ziyareti talebinde bulunun. Aksi halde istenmeyen sorunlar ile karşılaşırsınız.

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Eşya depolama işlemi aşamalı olarak gerçekleştirilir. Sorunsuz hizmet için aşamalar titizlikle tamamlanmalıdır.  Firmamıza başvuran müşterilerimize ilk olarak depolamak istedikleri eşyaların özellikleri ve modelleri sorgulanır. Uygun paketleme işlemi sayesinde uzun yıllar boyunca depolama hizmeti verebiliyoruz. Paketleme aşaması sonrasında sözleşme imzalıyoruz. Son aşama eşyaların depoya nakliyesi ve depoya yerleştirilmesidir. Araca taşıma ve depoya yerleştirme işlemleri personelimiz tarafından gerçekleştirilir.

Eşya depolama işi

Eşya depolama işi

Depoların Özellikleri Nelerdir?

Eşya depolama işlemi için kullanılan depolar bazı özellikleri taşımalıdır. Bu özellikler;

  • Havalandırma sistemleri sorunsuz çalışmalıdır ve rutubet gibi durumların oluşmasını engelleyebilmelidir.
  • Eşyaların üst üste yerleştirilmemesi için her eşyaya yetecek derecede yeterli alanı bulunmalıdır.
  • Küçük ebatlı ürünlerin yerleştirilmesi için raflı sistemler bulunmalıdır.
  • Eşyaların zarar görmesini engellemek için haşerelere karşı düzenli ilaçlanmalıdır.
  • Depo temizliği ve sterilizasyonu yapılmalıdır.

Sıraladığımız bu özellikleri  yanında depolar şehir merkezine yakın bir yerde olmalıdır. Eşyaları geri almak istediğinizde sorun yaşamamak için gereklidir. Bu nedenle firma ile sözleşme imzalamadan mutlaka deponun konumunu sorgulamalısınız. Eşya depolama hizmeti almadan önce detaylı araştırmanız gereken konu depoların özellikleridir. Kesinlikle unutmamalısınız.

Eşya Depolama Avantajları

Eşya depolama işlemi müşterilerimize büyük avantajlar sağlar. Ev ve iş yerinizde eşya saklamak için uygun alanın bulunmadığı zamanlarda mağdur olmanızı engeller. Ev ve iş yerlerinizde kullanacağınız alanı genişletir. Kullanmadığınız ilerleyen zamanda ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaları saklama imkanı tanır. Yeni eşya almak isteyen ve evini yenilemek isteyen kişiler yeni eşya için yer ayırabilir.  Sıralamış olduğumuz bu avantajdan yararlanmak için mutlaka profesyonel hizmet veren ve uygun deposu bulunan firmalardan yardım almalısınız. Özellikle uzun yıllar kullanacağınız depolar için firma seçimi çok önemlidir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

Eşya Depolama Sözleşmesi 

Eşya depolama sözleşmesi müşterilerimizin güvenlerini kazanmak için tercih ettiğimiz bir işlemdir. Sözleşme içerisine depoladığımız tüm eşyaların özellikleri, maddi değeri, depolama süresi, kullanılan deponun açık adresi, firmamızın açık bilgileri, müşterilerinizin bilgileri, ücret tutarı ve ödeme şekli yer alır. Bu sayede müşterilerimizin mağdur olmasını engelliyoruz. Sektörde yeni kurulan firmalar müşterilerine gösterdikleri depodan farklı alanlarda eşyaları saklayabilir. Bu alanlar eşya saklamak için uygun olmayabilir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız hak talep etmek için elinizde bir belgenin olması gerekir.

Maddi değeri yüksek eşyaların depolanmasında dolandırıcılık işlemi ile karşılaşabilirsiniz. Maddi kayıpları engellemek ve dolandırıcı firmalardan korunmak için noter onaylı sözleşmenin bir nüshası elinizde olmalıdır. Firmamız uzun yıllardır müşterilerine sözleşmeli hizmet sunar. Sözleşme imzalamayı kabul etmeyen firmalara itibar etmemelisiniz. Depolanmasını istediğiniz eşyanın maddi değeri ne olursa olsun mutlaka sözleşme imzalamak sizin hakkınızdır.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları bazı kriterlere göre değişiklik gösterir. Depolanacak eşyaların sayısı, depo içerisinde kaplayacağı alan, depolama süresi, nakliye ücreti, hizmet vermek için gereken personel sayısı, piyasası değerleri göz önünde bulundurulur. Firmamız uygun fiyata kaliteli hizmetler sunar. Eşya Depolama Eşyaların saklanması için uygun yeterli alanımız bulunduğu için her bütçeye uygun hizmet paketlerimiz yer alır. Eşya paketleme ve evden eve nakliyat işlemlerini ücrete ilave ettiğimiz için hizmet sonrası ek ücret talebinde bulunmuyoruz.

Eşyalarınızın maddi ve manevi değerlerinin farkında olan ve gereken hassasiyeti gösteren bir firmayız. Bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz zaman gözünüz arkada kalmayacak şekilde bizleri tercih edebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi elemanlarımız hizmet talebinizi alarak bizlere ulaştırır. Ayrıcalıklı hizmet almak bütün müşterilerimizin hakkıdır.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Göktürk Nakliyat Adalar Nakliyat Şile Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat Pendik Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Sarıyer Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Bakırköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Göktürk Nakliyat Kurtköy Nakliyat Profesyonel Nakliyat Ofis Taşıma Maslak Nakliyat Tarabya Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Silivri Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Beyoğlu Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Maltepe Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Beykoz Nakliyat Sarıyer Nakliyat Şişli Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Başakşehir Nakliyat Tuzla Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Kadıköy Nakliyat Ataköy Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataşehir Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Eyüp Nakliyat Esenler Nakliyat İstinye Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Ümraniye Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Villa Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Çatalca Nakliyat Parça Eşya Taşıma Gaziosmanpaşa Nakliyat Gebze Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Bodrum Nakliyat İzmir Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Kurumsal Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve İstanbul Evden Eve Nakliyat Gaziantep Evden Eve Nakliyat